Пивні дріжджі Fermentis W-34/70, 10г

Пивні дріжджі Fermentis W-34/70, 10г

3892
В наявності
136,00 ₴

Сафлагер W-34/70 дає змогу виробляти добре збалансоване пиво з фруктовою і квітковою ароматикою, відмінною питкістю і тонким смаком.

купити в 1 клік

 

Пивні дріжджі Fermentis W-34/70

Активні сухі дріжджі Ферментіс добре відомі завдяки своїй здатності до виробництва широкого асортименту пива різних стилів. З огляду на доведений вплив дріжджів на якість кінцевого продукту, важливо дотримуватися інструкцій для проведення ферментації. Ми також наполегливо рекомендуємо виробникам напоїв проводити самостійні випробування перед комерційним використанням продукції.

Характеристика Fermentis W-34/70:

Цей відомий штам, отриманий Weihenstephan у Німеччині, використовується в усьому світі в пивоварній промисловості. Сафлагер W-34/70 дає змогу виробляти добре збалансоване пиво з фруктовою і квітковою ароматикою, відмінною питкістю і тонким смаком.

Інструкція із застосування:

  1. Розсипте дріжджі по поверхні стерильної води або сусла за температури 21-25 °C. Обсяг рідини при цьому повинен перевищувати в 10 разів обсяг дріжджів.
  2. Залиште на 15-30 хвилин.
  3. Акуратно розмішуйте протягом 30 хвилин, потім внесіть отриману суспензію в бродильний танк. Одне з альтернативних рішень - внесення дріжджів безпосередньо в бродильний танк, попередньо перевіривши температуру сусла, яка має бути вищою за 20°C.
  4. Всипайте дріжджі поступово таким чином, щоб уся поверхня сусла була ними рівномірно покрита, щоб уникнути утворення грудочок.
  5. Залиште на 30 хвилин, потім перемішайте за допомогою аерації або внесенням додаткового обсягу сусла.

Зберігання:

Зберігати 36 місяців від дати виробництва.

У процесі транспортування: упаковки можуть перевозитися і зберігатися при кімнатній температурі протягом не більше 3-х місяців, що не вплине на їхні характеристики.

У пункті призначення: зберігати в прохолодному і сухому приміщенні при температурі < 10°C.

Країна виробник
Бельгія
Виробник
Fermentis
Вага
10 г
Температура бродіння
12 - 15°C
Призначення
Пивні дріжджі
Тип бродіння
Низового бродіння
Немає відгуків

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Товар додано для порівняння.